KAĞANER’DE ÖĞRENCİ

Sorumluluklarını bilir, kendisini tanır ve hep daha fazla başarıyı hedefler.
KAĞANER KOÇLUK SİSTEMİ ile güçlü taraflarını keşfeder ve kendi potansiyel kaynaklarını, başarısı için en üst seviyede kullanır.
Her hafta mutlaka sınav olur ve bu sınavların analizini yapar.
Onun için seçilmiş, en iyi ve gelişmiş farklı kaynaklardan sorular çözer.
Kağaner Eğitim Kurumları kapısından girer girmez aile sıcaklığını içten hisseder.
Yapamadığı veya yanlış yaptığı soruları hemen sorar, öğrenir ve tekrar uygular.

Hedefine Ulaşmak İsteyenlerin Yeri, KAĞANER.

BURADA ÖZELSİN

KAĞANER‘de Özelsin. Kalabalıkta Kaybolma!

Her birey kendine has özellikleri ve hedefleri ile özeldir. Bu nedenle KAĞANER seni tanır, anlar ve sana özel çalışma planı belirler. Senin duygularını, çalışma stillerini, hayatını, hedeflerini, hayallerini, kısacası seni önemser ve sadece sana özel planlama yapar. Bu planlama daima birebir şekilde kurgulanmıştır ve asla kalabalık gruplarda çalışma yapmaz.

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

KAĞANER Belirlediğin Hedefe Uygun Çalışma Programını Oluşturur, En Önemlisi Bu Programı Günlük Olarak Takip Eder ve Sana Bildirimlerde Bulunur.

KAĞANER öğrenciye has çalışma programını oluşturur ve işleyişini sürekli takip eder. Hedefine göre hangi dersi, hangi gün, ne kadar ve nasıl çalışman gerektiğini sana sunar. Eksiklerini kapatmak için plan hazırlar. Her şeyden önemlisi bunları seninle birlikte, senden söz alarak yapar ve süreçte aksama olmaması için seninle sürekli irtibat içinde olur.

KİŞİYE ÖZEL KAYNAK SEÇİMİ

Senin İçin Seçtiğimiz Yayınlar Başarıya Ulaşman İçin En İyileri.

KAĞANER herhangi bir yayın veya yayınevine bağlı çalışmaz. Senin başarın için hangi yayınlar iyi olacaksa onları seçer ve onlarla birlikte çalışırsınız. Seçtiğimiz kaynaklar piyasanın en iyi kaynaklarıdır.

ÖĞRENCİ & KAĞANER & VELİ MUHTEŞEM ÜÇLÜ

Öğrenci, KAĞANER, Veli Koordinasyonunu En İyi Şekilde Yöneterek Seni Başarıya Ulaştırır.

KAĞANER öğrenci ile sürekli iletişim halinde olan bir eğitim kurumudur. Bu süreçte merkezde olan öğrencimiz için en iyisini hedefler ve yapar. Bunun için öğrenci velisi ile de düzenli iletişim halindedir. Bu lafta değil, uygulamada olmazsa olmazlarımızdan biridir. Çünkü inanıyoruz ki ailenin çalışmalarımızı takibi, aktif rolleri ve ailelere verdiğimiz seanslar öğrenciye destek ve başarı anlamında gereklidir.

BAŞARININ TADI

Hayallerinin Ötesinde Başarının Keyfine Var!

Her birey yaptığı işlerde başarılı olma gayesi taşır. Öğrenciler de başarıyı tatmak için çalışır, didinir. Fakat bazen koşullar veya yanlış yönelimler buna imkan vermez. KAĞANER ile çalıştığında tüm bu olumsuzlukları birlikte aşıp hayal ettiğin başarılara kavuşursun. Öyle ki, insan bir kez başarının keyfine vardığında, bunu tüm yaşantısına yaymak ister. Aslında KAĞANER sana sadece eğitim hayatında değil, tüm yaşamında başarı hissini benimsetir.

KAĞANER KİMDİR?

KAĞANER Senin Süper Kahramanındır!

KAĞANER  bünyesindeki her öğretmen üniversitelerin eğitim fakültelerinden mezun olmuş, yüksek lisansını yapmış eğitmenlerdir. Öğretmen olmadan önce, tüm öğrenci psikolojisi ve branş eğitimlerini tamamlamış donanımlı, tecrübeli kişilerdir. Bu sayede sana Mentörlük yaparak, seni kesin başarıya ulaştırmada aktif rol alır. Hayallerine ulaşma yolunda sana eşlik eder.

Yorumlarımız