Biz Kimiz

KAĞANER EĞİTİM KURUMLARI NEREDE, NASIL BAŞLADI?

2012 yılında büyük bir eğitim öğretim aşkıyla kurduğumuz kurumumuzu 2017 yılında yeni yerimizle, yeni ismimizle taçlandırdık ve Bursa'da İzmiryolu Beşevler Metro İstasyonu karşısında hizmet vermekteyiz.

Kurucular Burhan Eraşık ve Meltem Esra Eraşık olarak 2009-2010 eğitim öğretim yılında Uludağ Üniversitesi Matematik Topluluğu ile başlattığımız ‘Gülümseyen Gelecek’ projemizle mesleğimize ilk adımımızı attık. Gülümseyen Gelecek projesi, Bursa’nın Keles ilçesine bağlı köylerindeki öğrencilere haftasonu kendi okullarında matematik dersi verdiğimiz bir eğitim öğretim projesidir. Bu proje bize öğretmenliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu göstermiştir. Öyle ki o öğrencilerin bizlerden bilgi öğrenmesi, okul, sınav başarılarının artması ve gözlerinde gördüğümüz o öğrenme isteği bize iyi ki öğretmenim dedirtmiş ve bu yola çıkmamızda büyük etkenlerden biri olmuştur. O yıllarda içimizdeki azim, kararlılık, başarı ve öğretme isteği bizim ortak paydamızdı. Biz de bu kutsal meslekte şöyle bir karar aldık; öğrenemeyen öğrenci yoktur, sadece ona doğru yaklaşmayı,yol göstermeyi bilen öğretmenlere ihtiyacı vardır.
2012 yılına kadar farklı özel kurumlarda, özel dersler ve birebir koçluk hizmetleri vererek yüzlerce öğrenci tanıdık. Onlara öğrettikçe, gelişimlerini gördükçe hissettiklerimiz kelimelere sığmaz. 2012 yılına geldiğimizde artık kurumumuzu kurmalıyız ve Bursamızda daha fazla öğrenciye faydalı olmalıyız diye düşündük. Bu sebeplerle Kağaner Eğitim Kurumlarının temellerini attık.

Ve dönüp baktığımızda koskoca 11 yıl ve bu 11 yılda tanıdığımız binlerce öğrenci, veli, öğretmen, eğitim kadrosu...Ve bizler hala o ilk günkü aşkla, kararlılıkla, başarı ve öğretme isteğimizle Bursalılarla birlikteyiz. İçimizdeki eğitim aşkı ve öğretmekten aldığımız hazla, her geçen gün daha ileriye gideceğimize, Kağaner ailesi olarak önce kendimize, sonra sizlere söz verdik.

Biz Kimiz
Dersi Anlatmak Bir Seçimdir,Biz Dersi Öğretmeyi Seviyoruz.

Yorumlarımız