Yorumlar

KAĞANER e YKS ye hazırlanmak için yazılmıştım. Sınav senesinde olması gereken disiplin eğlenceyle birleşmiş gibiydi burada. Öncelikle sıkılmadan ders çalışmayı öğrendim. Ne kadar yorgun olsam bile derslerdeki samimi ve eğlenceli ortam sayesinde fazlasıyla verim aldım. Öğretmenlerim bana her konuda destek olup harika bir ders ortamı sundular. Pandemi kadar zor bir dönemde bile bu devam etti. Zorlu bir süreç olmasına rağmen her değişiklikte kendimize yeni bir yol çizmemizi sağlayıp bize destek oldular. Koçum her zaman bana destek oldu; düştüğüm zaman beni kaldırdı ve motive etti. Bu samimi, eğlenceli ve güzel ortam bana çok şey kattı. Burada olduğum için çok mutluyum, iyi ki varsın KAĞANER ♥

Değerli Öğrencimiz Beyza
İstanbul Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

   KAĞANER e kaydolmaya geldiğim zaman burada bir aile olunduğu söylenmişti. Bu sadece bir söylem olmaktan çıkıp gerçeğe dönüştü. Ağladığım, güldüğüm, eğlendiğim ve seve seve ders çalıştığım yuvam oldu KAĞANER. Zaman, mekan fark etmeksizin her ihtiyaç duyduğumda KAĞANER desteği arkamda vardı. Bu süreçte uyguladığı Koçluk Sistemi ile beni hep ayakta tuttukları ve başarıya ulaştırdıkları için KAĞANER’e çok teşekkür ederim ♥

Değerli Öğrencimiz Pelinsu
Hacettepe Üniversitesi, Psikoloji

Kızım KAĞANER'e geldiğinde en büyük problemi olan matematiği beraber yeneceğinize dair söz vermiştiniz. Sözünüzü tuttuğunuz için ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Ona planlı olmayı ve asla ümitsizliğe düşmemeyi de öğrettiniz. Ayrıca pandemi sürecini dahi büyük bir profesyonellikle yönettiniz. Tüm dezavantajları birlikte avantaja cevirdik ve kızım şu an hayallerine kavuştu, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. Koca bir aile olduk tekrardan çabalarınız ve emekleriniz için teşekkürler.

Değerli Velimiz Hanife Hanım

KAĞANER Ailesiyle 2 yıl önce tanıştık. Birkaç kurumla görüştükten sonra başarılı olmak ve amacımıza ulaşmak için en iyisinin KAĞANER olduğuna karar verdik. Kızımız Tıp Fakültesi kazanıp amacına ulaştığı zaman ne kadar isabetli bir karar verdiğimizi anladık. Tüm öğretmenler her zaman her konuda yanımızda oldular. Gerek eğitimi gerek koçluğu ile çocuğumuzun sınava en iyi şekilde hazırlanmasını sağladılar. KAĞANER Ailesine, bize ve çocuğumuza verdikleri emekler için teşekkür ediyoruz.

Değerli Velilerimiz
Saadet Hanım, Zekai Bey

Lise hayatımın en zor zamanlarında bana destek olan ve kattığı değerler ile başarıya giden bu yolda en büyük payı olan KAĞANER’e teşekkürlerimi borç bilirim. Gerek öğretmen gerek bir aile olarak evimden daha çok zaman geçirdiğim bu ortamda aile sıcaklığını bularak dersten kaçmamayı ve üstüne gitmeyi öğrendim. Eğitime yeni boyut kazandırarak eğitim öğretimin sadece öğretmen statüsüyle aktarılmayacağını da öğrenmiş oldum. Gelecek için en önemli adımlardan biri üniversitenin merdivenlerine çıkmadan önce ders çalışmayı öğreten tüm öğretmenlerime teşekkür ederim.

Değerli Öğrencimiz Erhan
Endüstri Mühendisliği Mezunu

Günümüzde eğitimi ve öğrenciyi merkeze alan kurumların giderek azaldığını düşünürsek KAĞANER tüm bunlardan uzak, huzurlu bir Kurs Merkezi. Çocuğu için en iyisini isteyen bir ebeveyn olarak aynı şeyi isteyen anne babalara gönül rahatlığıyla KAĞANER diyorum.

Değerli Değerli Velimiz Firdevs Hanım

Daha önce başka kurslarda bulunmuş biri olarak herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir kurs KAĞANER. Gerek eğitim gerek koçluk bakımından çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Her türlü desteğiniz için teşekkür ediyorum.

Değerli Öğrencimiz Ayşenur
İstanbul Teknik Üniversitesi, Peyzaj Mimarlığı

   Sene başında KAĞANER’i tesadüfen bulmuştum ve hayatımın en iyi tesadüfü oldu ♥ KAĞANER dendiğinde aklıma aile geliyor. Hem sınav hem pandemi stresi yaşadığımız bu zorlu YKS dönemimde her zaman bana destek olup süreci en iyi şekilde geçirmemi sağladı. Öğretmenlerimiz hem ders hem koçluk anlamında bize çok çok destek oldular. KAĞANER e geldiğim hiçbir gün için pişman olmadım. KAĞANER' e yazılmak hayatımın en doğru kararlarından biriydi diyebilirim. İyi ki KAĞANER…

Değerli Öğrencimiz Öykü
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, Psikoloji

Kızımızı yıllardır KAĞANER e gönderiyoruz.8. Sınıftayken de sınava KAĞANER ile hazırlandı, 12.sınıftayken de. Bütün öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla aile gibi oldukları için gönderirken de içimiz çok rahat. Yeterince gergin ve stresli bir dönem olan sınav süresince bazen kızımızla nasıl iletişim kurmamız gerektiğini bilemedik. Nasıl yaklaşırsak daha sağlıklı olur, ne yapmalıyız, ne yapmamalıyız? Bunların hepsinde KAĞANER destek oldu. Yani aslında kızımızın sadece derslerdeki durumuyla değil evdeki durumuyla da ilgilendiler. 8.sınıfta ilk tanıştığımızda güvenimizi kazandılar ve sonrasında da bu güveni korumayı başardılar. Ve kızımız Türkiye derecesiyle Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğine yerleşti.

Değerli Velilerimiz
Nursen Hanım, Bülent Bey

Öğrencilere gerçekten önem verdiklerini hissettirdiler. Her türlü süreçte öğrencilerine destek oldular. Öğrencilere sürekli kendilerini gösterebilecekleri denemeler yapıp sürekli bizimle de paylaştılar. Bizimle iletişimde olup her türlü soru işaretlerimizi giderdiler. Süreç konusunda bizim de yapmamız gerekenleri anlatıp bilinçli olmamızı sağladılar. Hem bize hem öğrencilerimize bu süreçte hep destek oldular. Emekleriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Değerli Velilerimiz
Yasemin Hanım, Uğur Bey